HİDROLİK MANTAR BARİYER

hidrolik mantar bariyerler. 1 li  2 li , 3lü 4 lü ... olarak gruplar halinde çalışabilirler. kendi imal ettiğimiz hidrolik mantar bariyerlerimiz 220 cm X 10 mm et kalınılığı, yükseklik  genellikle 50 cm olsada  istenilen yüksekliklerde ve istenilen genişlik ve et kalınlıgında imalatıda yapılabilmektedir. mantar bariyerin dısı 304 krom giydirmedir. ust şapkası alüminyum olan mantar bariyerlerimiz üzerinde kırmızı led vardır. bu led gece mantar bariyerin kolay fark edilmesini sağlamaktadır. Mantar bariyerin motor gucu kullanıcak mantar grubuna gore farklılık gösterir, tekli mantar bariyerler de genellikle 0,75 kw motor , 2 li grup hidrolik mantar bariyerlerde 1,1 kw  kullanılırken 4 lü grup hidrolik mantar bariyerde 2,2 kw motor kullanılır. kullanılacak pompada önemlidir. mantar bariyerlerde kullanılacak pompa secerkende yine kullanılacak mantar grubuna göre ve hızına göre tercih edilmelidir. , bütün grubları aynı anda kaldırma için 20 40 bar basınç aralıgında çalışması gerekmektedir. mantar bariyerlerde kullanılacak hortumlar r2 çift sarmal hortum olmalıdır.
MANUEL MANTAR BARİYER.

Mauel mantar bariyerler  elle veya ayakla yere itilerek yol acılır. İçinde bulunan havalı piston yada yay sayesinde geri yukarı kalkarak yolu kapar. Manuel mantar bariyerlerin çapı ve görüntü itibariyler hidrolik mantar bariyerlere benzemektedirler ve istenilen çapta ve yükseklikte yapılabilmektedirler.  Bir anahtar vasıtası ile kilitlenirler. Manuel mantar bariyerlerde istenirse yuzeyi krom kaplama yapılabilmektedirler. istenirse boya yada galvaniz  olarakta yapılabilmektedir
 
 

MANTAR BARİYER
GUNCELLEME : 19,09,2017

MANTAR BARİYER MONTAJ RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.! mantar bariyer montajını resimli olarak anlatmaya çalıştık ,tıklayıp bakabilirsiniz..
Ayrıca montajı tamamen bitmiş urunleride orda görebilirsiniz.
mantar bariyer , mantar bariyer Ankara, mantar bariyer fiyatları, mantar bariyer çeşitleri, mantar bariyer İstanbul, mantar bariyer Bingöl, mantar bariyer Isparta, mantar bariyer Denizli, mantar bariyer fiyatları Ankara, mantar bariyer Mardin, mantar bariyer Artvin, mantar  bariyer Bartın, mantar bariyer Tokat, mantar bariyer Trabzon, mantar bariyer Ordu, mantar bariyer Ostim firmaları.