OTOMATİK KEPENK

Kumandalı kepenkler , birbiri uzerine sarılarak  rulo olurlar,   Bakkal , manav ,magaza ,gibi yerlerde Hızrsızlıga önlem olarak kullanılırlar, Sarmal kepenk ler bazı yerlerde garaj kapısı olarak ta kullanılır. İçi dolgulu alüminyum, içi boş alimünyum ve çelik olarak üretile bilirler,

otomatik kepenklerde Tüp motor, santral tip motor ve yan motor kullanıla bilir. bu motorlar tercih edilirken kumandalı kepenk in olçülerine ve montaj edileceği yere göre belirlenmeinde fayda vardır.

Tüp motor lar kepenk toplama borusunun içerisinde yer kaplamayan motorlardır. motor borunun içerisine yerleştirilmiştir. Kendi etrfında dönerek otomatik kepenki açar yada kapar.En çok tercih edilen Sarmal kepenk Motor çeşididir.

santral tip motor, otomatik kepenk borusun genellikle ortasında bulunan motorlardır. bu kepenk çeşidinde motora ek ağırlık yaylar bulunur.

yandan motorlar adındanda anlaşılacağı gibi kepenki yanında bulunurlar. yandan otomatik kepenk şaftını çevirerek acar yada kaparlar.


WYSIWYG Web Builder


OTOMATİK KEPENK
GUNCELLEME : 23,09,2017
otomatik kepenk Ankara, kumandalı kepenk Ankara, çelik kepenk Ankara, alüminyum kepenk Ankara,,Sarmal kepenk Ankara, motorlu kepenk Ankar otomatik kepenk fiyatları Ankara, otomatik kepenk Tamiri Ankara, kepenk tamirleri Ankara, kepenk tamiri nasıl yapılır.,