SEKSİYONEL KAPI , GARAJ KAPISI

sectionel kapılar yukaru doru acılan içi poliuratan kopuk dış kaplaması sac yada aluminyum dur. Edustiriyel Tip  garaj kapısı ve Normal tip olarak sınıflandırılır.Belirli bir olçuden sonrası Endüstirel tipe girer , Endustiriyel tip sectionel garaj kapıları genellikle fabrika , hangar gibi yerlerde kullanılırlar.  normal tip garaj kapısı , villa ,site tarzı  geçiş olcusunun küçük olduğu yerlerde kullanılır.

Sectionel garaj kapıları , yataklama şekline göre standart yataklama, diotin, yüksek yataklama , düşük yataklama olarakta sınıflandırılır. Sectionel kapılarda yataklama şekli montaj edilecek yere göre dogru seçilmelidir.

sectionel garaj kapılarına pencere, personel kapısı gibi eklentiler yapılabilir. garaj kapısının panelleri çizgili ve göbekli gorunume sahiptir. Uygun fiyatlı sectionel garaj kapılarında çizgili panel kullanılır.

Seksiyonel garaj kapılarında  yaylar kullanılır. Yine bu yaylar kapının ölçüsüne ve geçiş yoğunluguna  göre değisir.  Bu yayın görevi kapının agırlıgını minumum duzeye getirerek motora gelen kuvveti azaltmaktır.
manuele alındıgında kapı rahatca yukarı çıkar. sectionel garaj kapısı yayları devamlı burkulup geri düzeldiğinden belirli bir çalışma ömürleri vardır. Ömrünü dolduran yay genellikle kırılarak kendini belli eder. Sectionel garaj kapısı yaptırırken bu dikkate alınmalıdır.

Panelli garaj kapılarının motorları ortadan ve yandan motorlu yapılırlar. Ortadan motorlar bir ray yardımıyla kapıyı yukarı aşagı hareket ettirirler
yandan motorlu modellerde ust tambur miline baglı motor mili  hareket ettirerek halatlar yardımıyla kapıyı yukarı doğru ceker.

sectionek garaj kapısı motorları 220 VAC -380 VAC yle çalışırlar,
İçerisinde bulunan motorlarda 12 VDC- 24VDC -220VAC ve 380VAC dir.
kapının yükseklik ve genişliğine göre motor secimi doğru yapılmalıdır.


WYSIWYG Web Builder


GARAJ KAPISI 
GUNCELLEME : 23,09,2017
哺乳期怎么丰胸?哺乳期怎么丰胸见效快产后丰胸方法?纵观丰胸方法,丰胸产品才是较快较有效的。当然了,最关键的还是要选对产后丰胸导师!一款专业天然的丰胸产品不仅可以有效保障丰胸在健康、安全的前提下顺利进行,还能有利于实现胸部自然增大的效果丰胸方法。目前有这样一款纯天然的丰胸产品,不仅顺应了女性健康丰胸的需求,而且还是目前为止唯一一款安全到哺乳期都能喝的丰胸产品。它就是时下最受女性喜爱的燕窝酒酿蛋燕窝酒酿蛋丰胸产品