DEMİR KAPI

İsmindende anlaşılacagı gibi demirden yapılan yana dogru kayan kapılardır. Demir kapılar ferforjeden imal edilebileceği gibi sade profildende imal edilirler. ferforje yana kayar kapılar şık bi görüntü oluşturur.

Yana kayar kapılar, havada giden (ucan kapı ) olarakta yapılabilir. yada yerde bir ray uzerinde giderekte yapılabilmektedirler. İkisinin de birbirine göre avantajı dej avantajı vardır.

Havada giden kapı : agırlık merkezi arka tarafa verilerek ön tarafında herhangi bir ray teker olmadan hareket eden kapılardır. Bu kapılara ucan kapı yada raysız kapı da denmektedir. raysız kapılar, Kapının 3 te 1 i 2 baba arasında sıkıştırılarak altta ve üstte teker grubuyla hareket eden kapılardır. yada orjinal teker ray grubu kullanılarak yapılırlar.

Raylı kayan kapılar: alt tarafında bir ray sayesinde kolayca ileri geri hareket eden kapılardır. Raylı kapılar ucan kapılara göre biraz daha ekonomik  oldugu için  ve model gamı daha yüksek oldugu için genelde tercih edilirler.

Bu 2 kapı ceşidindede Tel Örgü Kapı yapılabilmektedir.Panel Çitli Kapılar Göze güzel gözüktüğü gibi maliyet acıından da uygun fiyatlı yana kayar kapıdır.
UÇAN KAPI , HAVADA GİDEN KAPI , RAYSIZ KAPI KAPI ÖRNEGİ VE KULLANILAN TEKER RESMİ , ORJİNAL RAY VE TEKER GRUBU KULLANILARAK YAPILMIŞTIR.
RAYLI KAPI KUTU PROFİL YADA FERFORJEDEN İMAL EDİLE BİLMEKTEDİR.
HAVADA GİDEN KAPI SIKISTIRMA MANTIGIYLA YAPILMIŞ KAPI ÖRNEĞİDEMİR KAPI
GUNCELLEME : 20,09,2017
KAYAR KAPI MOTORU FİYATLARI  , BAHÇE KAPI MOTORU FİYATLARI  , OTOMATİK KAPI MOTORU FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ!
燕窝酒酿蛋与传统手工酒酿蛋的区别燕窝酒酿蛋。燕窝酒酿蛋采用的原料都是优质的纯天然有机食品,产品无任何激素,没有任何副作用产后丰胸怎么办。主要成份有:酒酿原汁、土鸡蛋、珍珠糯米、姜汁红糖、泰国野葛根等提取物。不仅顺应了女性健康丰胸的需求丰胸成功案例,而且还是目前为止唯一一款安全到哺乳期都能喝的丰胸产品。它就是时下最受女性喜爱的燕窝酒酿蛋粉嫩公主酒酿蛋